Sports

2014 All-West Bay Athletic League boys track & field

ALL-WEST BAY ATHLETIC LEAGUE

Most Outstanding Track: Ross Corey (Priory)

Most Outstanding Field: Paul Touma (Menlo School)

First Team

Ricky Grau (Sacred Heart Prep)

What's local journalism worth to you?

Support Palo Alto Online for as little as $5/month.

Learn more

Griffin Kraemer (Sacred Heart Prep)

Derek Friske (King's Academy)

Sukhmit Dhillon (St. Lawrence Academy)

Daniel Hill (Sacred Heart Prep)

Fidel Nunez (King's Academy)

Stay informed

Get daily headlines sent straight to your inbox.

Sign up

Wyatt Welch (Sacred Heart Prep)

Wei Wei Buchsteiner (Harker)

Ayo Agunbiade (Crystal Springs)

Devon Gonzalez (St. Lawrence Academy)

Preston Lam (Crystal Springs)

Zac Blackburn (St. Lawrence Academy)

Connor Cody (Sacred Heart Prep)

Scott Fitchen (Sacred Heart Prep)

Paul Westcott (Sacred Heart Prep)

Second Team

Arjun Kumar (Harker)

Brian Guevarra (St. Lawrence Academy)

Caleb Tan (King's Academy)

Justin Leonard (King's Academy)

Addison Partida (Eastside Prep)

Cole Woodruff (Crystal Springs)

Erek Field (King's Academy)

Marcus Niksa (Crystal Springs)

Niki Lonberg (Crystal Springs)

Yumeto Shigihara (Crystal Springs)

Boaz Chum (King's Academy)

Ethan Tom (King's Academy)

Nick Holterman (Crystal Springs)

Honorable Mention

Austin Ranson (St. Lawrence Academy)

Garrett Mack (Sacred Heart Prep)

Dennis Mandudzo (Menlo School)

Keaton Shiveley (Menlo School)

Cole Bramlett (Pinewood)

Karl Clayter (Crystal Springs)

Brian Hannah (Crystal Springs)

Hugo Pegley (Crystal Springs)

Raymond Cheng (Harker)

Sriv Irrinki (Harker)

-

(All-league teams selected by the coaches)

Craving a new voice in Peninsula dining?

Sign up for the Peninsula Foodist newsletter.

Sign up now

— Palo Alto Online Sports

Follow Palo Alto Online and the Palo Alto Weekly on Twitter @paloaltoweekly, Facebook and on Instagram @paloaltoonline for breaking news, local events, photos, videos and more.

2014 All-West Bay Athletic League boys track & field

Uploaded: Mon, Jun 16, 2014, 10:07 am

ALL-WEST BAY ATHLETIC LEAGUE

Most Outstanding Track: Ross Corey (Priory)

Most Outstanding Field: Paul Touma (Menlo School)

First Team

Ricky Grau (Sacred Heart Prep)

Griffin Kraemer (Sacred Heart Prep)

Derek Friske (King's Academy)

Sukhmit Dhillon (St. Lawrence Academy)

Daniel Hill (Sacred Heart Prep)

Fidel Nunez (King's Academy)

Wyatt Welch (Sacred Heart Prep)

Wei Wei Buchsteiner (Harker)

Ayo Agunbiade (Crystal Springs)

Devon Gonzalez (St. Lawrence Academy)

Preston Lam (Crystal Springs)

Zac Blackburn (St. Lawrence Academy)

Connor Cody (Sacred Heart Prep)

Scott Fitchen (Sacred Heart Prep)

Paul Westcott (Sacred Heart Prep)

Second Team

Arjun Kumar (Harker)

Brian Guevarra (St. Lawrence Academy)

Caleb Tan (King's Academy)

Justin Leonard (King's Academy)

Addison Partida (Eastside Prep)

Cole Woodruff (Crystal Springs)

Erek Field (King's Academy)

Marcus Niksa (Crystal Springs)

Niki Lonberg (Crystal Springs)

Yumeto Shigihara (Crystal Springs)

Boaz Chum (King's Academy)

Ethan Tom (King's Academy)

Nick Holterman (Crystal Springs)

Honorable Mention

Austin Ranson (St. Lawrence Academy)

Garrett Mack (Sacred Heart Prep)

Dennis Mandudzo (Menlo School)

Keaton Shiveley (Menlo School)

Cole Bramlett (Pinewood)

Karl Clayter (Crystal Springs)

Brian Hannah (Crystal Springs)

Hugo Pegley (Crystal Springs)

Raymond Cheng (Harker)

Sriv Irrinki (Harker)

-

(All-league teams selected by the coaches)

— Palo Alto Online Sports

Comments

Sorry, but further commenting on this topic has been closed.